D.856.014.C.FG x 10 Boren

[comment_count] reviews

 34,49 excl. BTW

De D.856.014.C.FG x 10 dentale kroonvoorbereiding boor 014 super fine is een professionele tandartsboor met een ronde conische vorm en super fijne korrel voor nauwkeurige kroonvoorbereiding. Met een diameter van 014, een lengte van 21 mm en een koplengte van 8,00 mm biedt deze boor optimale controle en een glad resultaat. Geschikt voor efficiënt en comfortabel werken in elke tandheelkundige praktijk. Set van 10 boren.

Op voorraad
Kenmerken
Super fijne korrel voor uiterst precieze kroonvoorbereiding
Ergonomisch ontwerp voor stabiel en comfortabel werken
Betrouwbare prestaties voor veeleisende tandheelkundige professionals

Waarom kiezen voor de D.856.014.C.FG x 10 dentale kroonvoorbereiding boor 014 super fine

De D.856.014.C.FG x 10 dentale kroonvoorbereiding boor is ontworpen voor professionals die precisie, efficiëntie en betrouwbaarheid eisen bij kroonvoorbereiding. Met een diameter van 014, een ronde conische vorm en een super fijne korrel zorgt deze boor voor optimale controle tijdens tandheelkundige behandelingen.

Deze boor biedt tandartsen de mogelijkheid om nauwkeurig te werken met minimale weefselbeschadiging, waardoor elke kroonvoorbereiding een hogere kwaliteit en voorspelbaar resultaat krijgt.

Belangrijkste voordelen

Uitzonderlijke precisie

  • De super fijne korrel garandeert een glad en nauwkeurig slijpresultaat.
  • Vermindert het risico op ongewenste vormveranderingen tijdens de kroonvoorbereiding.

Comfortabel en efficiënt werken

  • Met een totale lengte van 21 mm en een koplengte van 8,00 mm is deze boor perfect uitgebalanceerd.
  • Ergonomisch ontwerp zorgt voor stabiele hantering en minder vermoeidheid tijdens gebruik.

Betrouwbare prestaties voor professionals

  • Specifiek ontwikkeld voor tandheelkundig gebruik bij kroonvoorbereidingen.
  • Geschikt voor gebruik in professionele tandartspraktijken met hoge kwaliteitsnormen.

Kenmerken en specificaties

  • Diameter: 014
  • Vorm: Round cone
  • Korrel: Super fine
  • Lengte: 21 mm
  • Koplengte: 8,00 mm
  • Gebruiksgebied: Tandheelkunde
  • Toepassing: Kroonvoorbereiding
  • Verpakking: Set van 10 boren

Hoe gebruik je de D.856.014.C.FG x 10 dentale kroonvoorbereiding boor

  • Plaats de boor stevig in de turbine of hoekhandstuk.
  • Gebruik gelijkmatige druk voor een gecontroleerde reductie van tandmateriaal.
  • Koel indien nodig met water om oververhitting te voorkomen.
  • Reinig en steriliseer na elk gebruik voor maximale hygiëne en duurzaamheid.

Bestel vandaag nog de D.856.014.C.FG x 10 dentale kroonvoorbereiding boor 014 super fine en profiteer van snelle levering en uitmuntende kwaliteit voor uw tandheelkundige praktijk.

  • Productnaam: D.856.014.C.FG x 10 Boren
  • Diameter: 014
  • Vorm: Round cone
  • Korrel: Super fine
  • Lengte: 21 mm
  • Koplengte: 8.00 mm
  • Gebruiksgebied: Tandheelkunde
  • Toepassing: Kroonvoorbereiding
  • Verpakking: Set van 10 boren

Here goes your text … Select any part of your text to access the formatting toolbar.

Gerelateerde producten

Boren

Van Total Concept naar Turnkey.

D.368.014.C.FG x10 boren-0
Boren, Diamant

D.368.014.C.FG x10 boren

 19,89Bekijk product
D.368.021.F.FG x 10 boren-0
Boren, Diamant

D.368.021.F.FG x 10 boren

 28,49Bekijk product
D.368.016.FG x 10 Boren-0
Boren, Diamant

D.368.016.FG x 10 Boren

 19,89Bekijk product
Shop alle producten
Wat onze klanten zeggenErvaringen van tandartsen en mondhygiënisten die u voorgingen
Dr. L. Vermeer
Betrouwbare partner
Wij bestellen al jaren onze materialen bij Meddent en zijn zeer tevreden over de kwaliteit en service. Leveringen zijn altijd snel en compleet, en bij vragen krijgen we direct deskundig advies. Een betrouwbare partner waarop we kunnen bouwen.
Sanne de Jong
Uitstekende service en persoonlijk contact
Het team van Meddent denkt echt met je mee. Ze begrijpen wat er in de praktijk nodig is en zorgen dat alles soepel verloopt. Hun persoonlijke aanpak en snelle communicatie maken het verschil.
Michael De Groot
Complete oplossing voor onze praktijkinrichting
Voor de inrichting van ons nieuwe lab heeft Meddent alles verzorgd – van apparatuur tot montage. Het proces verliep professioneel en efficiënt. We zijn erg tevreden met het eindresultaat en de begeleiding onderweg.
Dr. L. Vermeer
Betrouwbare partner
Wij bestellen al jaren onze materialen bij Meddent en zijn zeer tevreden over de kwaliteit en service. Leveringen zijn altijd snel en compleet, en bij vragen krijgen we direct deskundig advies. Een betrouwbare partner waarop we kunnen bouwen.