

D.368.010.SG.FG x 10 Boren
€ 19,89 excl. BTW
De D.368.010.SG.FG x 10 tandartsboor pointed bud super coarse 010 is een duurzame en precieze boor voor professioneel gebruik. Dankzij de super grove korrel en puntige bud-vorm is deze ideaal voor kroonpreparaties en vullingsprocedures. Met een diameter van 010, een koplengte van 3,50 mm en een totale lengte van 19 mm biedt de boor uitstekende controle en efficiëntie. Geschikt voor standaard FG-handstukken en geleverd in een set van 10 stuks.
1000 in stock
Waarom kiezen voor de D.368.010.SG.FG x 10 tandartsboor pointed bud super coarse 010
De D.368.010.SG.FG x 10 tandartsboor pointed bud super coarse 010 is ontwikkeld voor professionals die streven naar precisie, duurzaamheid en efficiëntie. Dankzij de super grove korrel en de puntige bud-vorm is deze boor ideaal voor tandheelkundige toepassingen zoals kroonpreparaties en vullingsprocedures. Met een diameter van 010 en een lengte van 19 mm biedt deze boor perfect controleerbaar werkcomfort, zelfs bij de meest gedetailleerde behandelingen.
Belangrijkste voordelen
Optimale prestaties
- Super coarse korrel (zeer grove structuur) voor snel materiaalafname
- Puntige bud-vorm voor nauwkeurige bewerkingen
- Ideaal voor kroonpreparatie en vullingsprocessen
Duurzaam en betrouwbaar
- Gemaakt van hoogwaardige materialen voor een langere levensduur
- Blijvende scherpte, zelfs bij intensief gebruik
- Consistente prestaties voor elke behandeling
Werkcomfort voor de tandarts
- Perfecte balans tussen controle en snijvermogen
- Lengte van 19 mm voor uitstekende bereikbaarheid
- Koplengte van 3,50 mm voor optimale precisie
Kenmerken en specificaties
- Diameter: 010
- Vorm: Pointed bud
- Korrel: Super coarse
- Lengte: 19 mm
- Koplengte: 3,50 mm
- Toepassing: Kroonpreparatie, vulproces
- Expertisegebied: Tandarts
- Verpakking: Set van 10 stuks
Veelgestelde vragen
Voor welke behandelingen is deze boor het meest geschikt?
De D.368.010.SG.FG x 10 is speciaal ontworpen voor kroonpreparaties en vullingswerkzaamheden, waar precisie en snelheid essentieel zijn.
Kan ik deze tandartsboor gebruiken met standaard handstukken?
Ja, deze boor past in de meeste standaard FG (Friction Grip) handstukken die in professionele tandartspraktijken worden gebruikt.
Hoe onderhoud ik de boren voor optimale levensduur?
Reinig en steriliseer de boren na elk gebruik volgens de geldende tandheelkundige richtlijnen om een constante prestatie en hygiëne te behouden.
Bestel vandaag nog de D.368.010.SG.FG x 10 tandartsboor pointed bud super coarse 010 en profiteer van snelle levering en topkwaliteit voor professioneel tandartsgebruik.
- Productnaam: D.368.010.SG.FG x 10 Boren
- Diameter: 010
- Vorm: Pointed bud
- Korrel: Super coarse
- Lengte: 19 mm
- Koplengte: 3,50 mm
- Toepassing: Kroonpreparatie, vulproces
- Expertisegebied: Tandarts
- Verpakking: Set van 10 stuks
Here goes your text … Select any part of your text to access the formatting toolbar.
Gerelateerde producten

D.368.018.C.FG x10 boren

D.368.021.C.FG x10 boren

D.368.010.F.FG x 10 boren




